Start Skuteczny lider

Skuteczny lider

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Najważniejszy jest skuteczny lider – szkolenie zawiera wskazówki dla zarządzających projektami. Zarządzanie takim przedsięwzięciem oznacza motywowanie pracowników jednej lub wielu firm do wspólnej pracy i osiągnięcia wspólnego celu poprzez działania silnego lidera oraz osobiste zaangażowanie poszczególnych pracowników. Sprawne zarządzanie projektem polega na jasnym zdefiniowaniu zadania, właściwej kontroli oraz - w razie potrzeby – stanowczym podejmowaniu działań naprawczych. Istotny jest rezultat, czyli konkretny efekt pracy teamu. Dobry lider to rzadki i cenny zasób każdej organizacji. Przywódców z krwi i kości brakuje w każdym systemie i każdej gospodarce. Nie każdy rodzi się przywódcą, ale można się nim stać, nabywając odpowiednią wiedzę i umiejętności, a także kształtując charakter. Umiejętności przywódcze są istotą dobrego zarządzania. To one często decydują o pozycji w firmie i tempie, w jakim rozwija się kariera zawodowa. Choć nie każdy rodzi się liderem, to istnieje wiele narzędzi i technik, które rozwijają tak pożądane dziś na rynku pracy umiejętności kierowania zespołem. To one decydują, czy będziesz piąć się po szczeblach kariery, czy też zostaniesz szeregowym pracownikiem. Aby je opanować i osiągnąć mistrzostwo, potrzeba jednak czasu i wiele wytrwałości.

Ten praktyczny trening pomoże Ci zdobyć i udoskonalić umiejętności związane z zarządzaniem. Znajdziesz tu prawdziwą definicję skutecznego przywództwa, a także liczne wskazówki dotyczące obszarów działania lidera, takich jak:

  • zdefiniowanie stylu przywództwa, który najbardziej Ci odpowiada;
  • rozwijanie najważniejszych umiejętności przywódczych;
  • doskonalenie pracowników;
  • budowanie efektywnego zespołu;
  • zarządzanie zmianą.

Proponujemy testy sprawdzające, dzięki którym zweryfikujesz swoje umiejętności. Zastosuj teorię zarządzania w praktyce i wyzwól drzemiący w Tobie potencjał.

© 2021 ECDL This is a free Joomla-Template from funky-visions.de