Start Szkolenia podstawowe

Szkolenia podstawowe

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

ECDL Base (podstawowy) to pakiet 4 modułów szkoleniowych, w których skład wchodzą:

B1 - Podstawy pracy z komputerem

B2 - Podstawy pracy w sieci

B3 - Przetwarzanie tekstów

B4 - Arkusze kalkulacyjne

Jest to zakres wiedzy podstawowej, którą powinien posiadać każdy użytkownik komputera, by sprawnie się nim posługiwać. Każdy moduł szkoleniowy zakończony jest egzaminem ECDL. Zdanie wszystkich 4 egzaminów uprawnia do uzyskania Certyfikatu ECDL Base. Zobacz więcej klikając w menu po lewej stronie ECDL Base.

ECDL Standard to pakiet wybranych 4 modułów ECDL Base (podstawowego) i 3 dodatkowe moduły z grupy S1 do S9. W tym wypadku Ty sam decydujesz, które z modułów Cię interesują i zdajesz pakiet ECDL Base oraz 3 spersonalizowane wybrane z 9 egzaminów. Zobacz więcej klikając w menu po lewej stronie ECDL Standard.

S1 - Użytkowanie baz danych

S2 - Grafika menadżerska i prezentacyjna

S3 - IT Security

S4 - Edycja obrazów

S5 - Zarządzanie projektami

S6 - Web Editing

S7 - Współpraca online

S8 - CAD

S9 - Rozwiązywanie problemów

ECDL Profile to zestaw specjalnie dla Ciebie po to abyś sam skomponował swój Certyfikat. Do wyboru są wszystkie moduły z grupy Base, Standard oraz EPP. Certyfikat możesz uzyskać nawet za 1 zdany egzamin i kontynuować naukę oraz Certyfikację później. Nie masz już ograniczeń czasowych!

ECDL PTI STANDARD składa się z 4 egzaminów z grupy BASE oraz 3 pierwszych egzaminów z grupy Standard.

ECDL EPP to grupa modułów specjalistycznych: EPP e-Nauczyciel, EPP e-Urzędnik, EPP GIS oraz e-Citizen.

ECDL e-Citizen (e-Obywatel) to program szkoleniowy przygotowane specjalnie dla ludzi starszych wiekiem, ale nie duchem. Mających zapał do nauki i chęć pozyskania wiedzy obejmującej w swoim zakresie podstawy obsługi systemu Windows, elementy poruszania się w gąszczu Internetu, obsługę przeglądarki internetowej, programu pocztowego oraz edytora tekstu. Zobacz więcej klikając w menu po lewej stronie ECDL e-Citizen.

Chcesz wiedzieć co obejmuje program szkolenia - pobierz Syllabus ECDL z zakładki Syllabusy (klikając w menu po lewej stronie).

Egzaminy nie są obowiązkowe, ponieważ są dodatkowo płatne. Przeprowadzamy je na życzenie klienta. Cennik egzaminów znajduje się na stronie www.ecdl.pl

© 2021 ECDL This is a free Joomla-Template from funky-visions.de